Oferty pracy

Przedstawiciel Medyczny

+ Aplikuj online

Agencja pracy Polvik Sp. z o.o. (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Ramsdal Plus Job z główną siedzibą w Danii. Jesteśmy zarejestrowanym podmiotem i działamy na europejskim rynku z dużym powodzeniem. Pomagamy znaleźć dobrą pracę na terenie państw skandynawskich: Norwegii, Szwecji, Danii, a także w Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemczech i Polsce.

Dla swojego klienta, Specjalistycznej Hurtowni Medycznej istniejącej od 1989 roku, która jest znanym dystrybutorem sprzętu medycznego, stomatologicznego i rehabilitacyjnego na rynku polskim, firma Polvik Sp. z o. o. aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL MEDYCZNY
Szczecin (teren zachodniopomorskie)

OBOWIĄZKI:

-    pozyskiwanie nowych klientów
-    realizacja planów sprzedażowych
-    utrzymanie i rozwój prawidłowych relacji z klientami
-    prowadzenie akcji marketingowych.

WYMAGANIA:

-    min. 2 lata doświadczenia w branży medycznej lub relacjach B2B
-    znajomość zagadnień zamówień publicznych
-    wykształcenie wyższe
-    znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
-    prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

-    zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym na czas nieokreślony)
-    czas pracy od poniedziałku do piątku (8:00-16:00)
-    praca w młodym zespole
-    szkolenia branżowe i sprzedażowe
-    atrakcyjne wynagrodzenie, premie
-    samochód na wyjazdy do klienta, telefon, laptop (wszystkie potrzebne narzędzia do pracy)
-    możliwość rozwoju i długoterminową współpracę.

PONADTO :

Prosimy w CV o dołączenie klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami).

KONTAKT:
Zofia +48 790 807 888

Agencja pracy tymczasowej Polvik jest częścią duńskiej firmy PlusVikar ApS i specjalizujemy się w dostarczaniu najwyższej jakości personelu do krajów północnej i zachodniej Europy  w sektorach: budowlanym, motoryzacyjnym, logistycznym, hotelarskim oraz przemysłowym.

Wykonano w: avangardo.pl

Aktualności

Specjalista ds. rekrutacji i selekcji

22.09.2017

Do naszego teamu w Szczecinie poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. rekrutacji i selekcji. Jeżeli posiadasz ciekawą osobowość i ...