Oferty pracy

Mechanik Maszyn Rolniczych / Budowlanych

+ Aplikuj online

Agencja pracy Polvik Sp. z o.o. (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Ramsdal Plus Job z główną siedzibą w Danii. Jesteśmy zarejestrowanym podmiotem i działamy na polskim rynku z dużym powodzeniem.

Dla swojego klienta firmy specjaluzujacej się w sprzedaży i serwisie maszyn rolniczych i ogrodniczych, firma Polvik Sp. z o. o. aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Mechanik Maszyn Rolniczych/Budowlanych
Niemcy, Schleswig

Obowiązki:
Naprawa maszyn rolniczych, budowlanych, ogrodniczych w tym hydrauliki i pneumatyki oraz elektryki.

Wymagania:
- doświadczenie w naprawie maszyn budowlanych lub rolniczych
- wiedza z zakresu elektryki, pneumatyki i hydrauliki
- znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym ? warunek konieczny
- umiejętność pracy w zespole
- chęć do zdobycia nowej wiedzy

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o kontrakt niemiecki
- pracę na cały etat z możliwością nadgodzin (nadgodziny płatne dodatkowo)
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zakwaterowanie
- możliwość rozwoju i długoterminową współpracę
- pomoc w dopełnianiu formalności związanych z podjęciem pracy
- opiekę konsultanta przed wyjazdem oraz po podjęciu zatrudnienia

Jeśli czujesz, że to oferta dla Ciebie, skontaktuj się bezpośrednio z konsultantem pod numerem tel. +48790807888.

Prosimy w CV o dołączenie klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami).

Agencja pracy tymczasowej Polvik jest częścią duńskiej firmy PlusVikar ApS i specjalizujemy się w dostarczaniu najwyższej jakości personelu do krajów północnej i zachodniej Europy  w sektorach: budowlanym, motoryzacyjnym, logistycznym, hotelarskim oraz przemysłowym.

Wykonano w: avangardo.pl

Aktualności

Specjalista ds. rekrutacji i selekcji

22.09.2017

Do naszego teamu w Szczecinie poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. rekrutacji i selekcji. Jeżeli posiadasz ciekawą osobowość i ...