Oferty pracy

Elektryk

+ Aplikuj online

Agencja pracy Polvik Sp. z o.o. (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Ramsdal Plus Job z główną siedzibą w Danii. Jesteśmy zarejestrowanym podmiotem i działamy na europejskim rynku z dużym powodzeniem. Pomagamy znaleźć dobrą pracę na terenie państw skandynawskich: Norwegii, Szwecji, Danii, a także w Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemczech i Polsce.

Aktualnie dla swojego klienta firma Polvik Sp. z o. o. poszukuje kandydata na stanowisko Elektryk dla wiodącej firmy energetycznej działającej na rynku globalnym zapewniającej produkty, usługi i rozwiązania dla firm z branży naftowej i gazowej z całego świata.

ELEKTRYK

Miejsce pracy: Sassnitz ,Bawaria, Baden Wurtenbergia, Hesja

Obowiązki:

  • Prace elektryczne różnego rodzaju
  • Montaż instalacji elektrycznych, kabli, oświetlenia, szaf sterowniczych, gniazd wtykowych, włączników oraz przełączników elektrycznych.
  • Diagnozowanie oraz usuwanie awarii urządzeń mechanicznych oraz podzespołów
  • Sprawdzanie poprawności podłączonych kabli oraz innych instalacji elektrycznych

Wymagania:

  • Doświadczenie w zawodzie min. 3 lata
  • Uprawnienia SEP (PL bądź DE)
  • Znajomość j. angielskiego bądź niemieckiego
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną i schematami elektrycznymi
  • Prawo jazdy kat. B
  • Bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki
  • Możliwość pacy w godzinach nadliczbowych
  • Darmowe zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie

Jeśli czujesz, że to oferta jest dla Ciebie, skontaktuj się bezpośrednio z konsultantem wysyłając swoje cv. Nasi konsultanci pomogą Wam w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy. Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami)".

Agencja pracy tymczasowej Polvik jest częścią duńskiej firmy PlusVikar ApS i specjalizujemy się w dostarczaniu najwyższej jakości personelu do krajów północnej i zachodniej Europy  w sektorach: budowlanym, motoryzacyjnym, logistycznym, hotelarskim oraz przemysłowym.

Wykonano w: avangardo.pl

Aktualności

Specjalista ds. rekrutacji i selekcji

22.09.2017

Do naszego teamu w Szczecinie poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. rekrutacji i selekcji. Jeżeli posiadasz ciekawą osobowość i ...